Kad visas dienas ir Brīvdienas… vol.1

Kad dienas kalendars nojūk, un nākas aizdomaties kura diena īsti ir shodien pirmdiena, ceturdiena vai svediena,
tas nozīmē ka ir sakushās brīvdienas un visas dienas taa arī saucas brīvdienas.
Koledzha pabeigta, Portfolio pirmais variants uzmeistarots, online portfolio driz bus online, tas viss liecina par
to ka ir labi pastradaaats un ir pienacis laiks brīvdienām. Parasti shados gaidjumos cilveki medz domat planot
atputu kada vieta kur ir siltaks vai vairak sniega – tā saucamo brīvdienu galapunktu. Bet ko darit ja tu jau atrodies
brīvdienu galapunktā, atliek vien iepazīt vairak sho brīvdienu galapunktu Austrāliju.

Sen jau gribeju snorkolet Lielajā Barjerrifaa, jau no laikiem ,kad skatijos discovery chanell variakus gadus atpakalj
uz divāna zolitūdē. Un ja reiz tas ir tikai 2,5h lidojumā no manas pashreizejās dzives vietas Melburnas ilgi nav jadomā par brīvdienu plānu. Nolēmu kopa ar Melburnas jaunlatvieti arī Jāni doties uz Cairns un braukt lejā lidz Sidnejai. Kopā 12 dienas brauciens, bet tā kā man visas dienas pagaidam ir brivdienas nolemu doties 5 dienas atrāk uz Cairns un iepazit apkartni.
dsc01400

Cairns ir Austrlaijas ziemeļ-austrum daļā , Kvīnslendas galvenais centrs. Tropu zona. Ierodieties lidostā un izejot no lidostas sajutu torpu zonas svelmi ko skatoties Discovery chanell uz divana zolitudee nav iespejams sajust var tikai priecaites par saulaino laiku un verot krasainās zivtinjas 🙂 . Šī svelme man atgadināja 2001 gadu kad biju Floridā Panama city beach, uz vasaras work and travel bridienam, kas bija arī manas pirmās garās brivdienas citā kontinentā.

Carins vai Kernsaa (latviskojot divaini skan) ierados 16 decembrī, apmetos Gilligans hostelī, kuru par hosteli grūti nosaukt jo lejā bija liels bārs ar klubiņu , liels baseins ar udenskritumu un lounge kresli maksligaa pludmelee divās rindās. Iechekojos sava dorm tipa istabiņā ar 4 gultām. Velak satiku parejos istabas biedrus – Gordons vācietis kursh pec macibam sidnejā apceļo east coastu, un divas Polietes kurs dzivo Londonā Jola un Agata. Liels bija pārsteigums, kad uzzinaju ka lejā bacpaker bārā no 6vakara pasutot dzerienu alu vai soft drinku var sanjemt bezmakas vakarinjas nu tad gajam ari izmeģināt sho atrakciju. Bija kadas 5 izveles nu bija diezgan ok. Protams Gordons neticeja ka par brivu var but kvalitativa partika tapec vislaik sudzejas ka kaut kas nav labi un ari palika vinjam nelabi :), tas man liekas vairak taads ka placebo effekts ja tu ed un doma ka tas ko ed ir nelabs un ka tur ir kautkas nelabs ieksha tad ari tev paliks nelabi.
79510021

Domas spēkam ir liels spēks.

Bet pec paris aliem Gordons atkal smaidija, un manis piedavatās kapsulas pret vedergraizēm atteica. Jo dzerot alu mes tachu nedomajam pat to no kaa vinsh ir taisits kastur ir ieksha utt. mes veldzejam slāpes un izbaudam mirkli kad karbonizetais dzeriens dzirkstī musu kaklā un atslabina no domam par aizdomīgo ēdienu 🙂 .
79510016
Un vakara pec maltites un paris alus pintēm, klubinjā piedavaja dealu par 10aud vareja iegadaties vaucheri un barā sanjemt 5 dzerienus tas butu apmeram 2 aud par dzerienu kasir apmeram 80 santimi , par 80 santimiem pedejoreizi dzeru kadu alkaholikso dzerienu kadus 8 gadus atpakalj Slepenajā Eksperimentā – Maskovskaja ar Apelsinu sulu 🙂 .

Sakara ar lietus sezonas sakshanos Cairns turistu sezonai nav kulminacijas brīdis un visas buffetes sava starpa censhas sacensties un piedava visadus dealus. cita Buffetee vareja iegadaties vakarinjas un sanjemt par brivu vaucheri saldajam edienam un dzerienam . Buffetnieki doma kaa nopelnit ari nesezonas un krizes laika taa ir pareizā pieeja shajā situacija manuprāt. un tad beigu beigās par 16aud biju paedis padzeris paballejies un vareja doties nosnausties istabinjā ar konstantu kondicioniera gaisa padevi.

to be continued…

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: